Loading...

Baskılı Kibrit

Baskılı Kibrit Seçenekleri

           
Hem kamusal hem de kişisel kullanımlar için farklı bir alternatif olan baskılı kibrit modelleri bu kategoride yer alıyor . Desenleri ve hatları ile benzerlerinden ayrılan bu ürünler ancak toptan sipariş edilebilir. Ürün ve firma tanıtımı için promosyon olarak değerlendirilme seçenekleri de mevcuttur.

 Otellere Özel Baskılı Kibrit Seçenekleri

            Otellerin kendi logo ve isimlerini taşıyan baskılı kibrit modelleri sipariş odaklı üretilmektedir. Hem dış hem iç yüzeyinde ince hatlarla otellerin adları yazmaktadır. Firma tanıtımının en kestirme ve ucuz yolu olarak bu ürünler tercih ve talep edilebilir.

 Hem Baskılı hem de Kolonyalı Kibrit Modelleri

            Tamamen yeni bir ürün sipariş etmek isteyenler hem baskılı hem de kolonyalı olan kibritleri seçebilir. Tamamen güvenli kullanımlar için ideal olan bu modeller kendilerine özgü tasarımları ile birlikte değerlendirilebilir. Potansiyel müşterilerin ilgisi çekmek adına spiral şeklindeki kutusu ile birlikte verilen adreslere gönderilmektedir.

 Resim Baskılı Kibritler

            Kutusunda ağaç, kuş ve benzer basit çizimlerin yer aldığı resim baskılı kibritler de başta 1000 adet olmak üzere sipariş edilebilir. Ne kadar fazla oranda kibrit sipariş edilirse fiyat o kadar düşmektedir. Resim kalitesi silik değil canlı bir görünüm sunduğu için promosyon olarak dağıtılma imkanı oldukça yüksektir. Toplu alımlar için iletişime geçilebilir. Öğle saatlerine kadar verilen siparişlerde ürün stok durumuna göre aynı gün içerisinde kargoya verilebilir. Toplamda 2 ya da 3 renk baskısı mevcuttur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart