Loading...

Baskılı Kese Kâğıdı

Kese kâğıdı, daha çok unlu mamulleri nemden korumak amacıyla kullanılan bir ambalaj çeşididir. Bu ambalaj çeşidi aslında kâğıttan yapılmış bir torbadır. Pastane, tost gibi gıdaların satışını yapan büfeler, yemekhane, kantin, self servis yapan işletmeler bu kağıtları yoğun olarak kullanmaktadır. Hijyenik ve pratik olan bu kağıtların üretimini ve satışını firmamız Rftpak ambalaj gerçekleştirmektedir. Siz de işletmenizin ihtiyacı olan kaliteli ambalaj ürünleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şirket Logolu Kese Kağıtları

Ambalaj ürünleri gıdaları dış etkilerden korumak için kullanılmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin üzerinde işletmelerin logoları da yer aldığı için önemli bir reklam aracıdır. Kese kâğıdı da bu amaca hizmet eden ürünlerdendir. Firmamız bu durumları göz önünde bulundurarak üretim gerçekleştirmektedir. Pratik ve hijyenik kese kağıtlarının üretimini gerçekleştiren firmamız, ürünlerde şirket logolarına da yer vermektedir. Siz de işletme yapınıza uygun farklı büyüklüklerde kaliteli kese kağıtlarının siparişini firmamıza verebilirsiniz.

Kese Kâğıdı Üretimi

Kese kâğıdı; tost, hamburger, sandviç gibi gıdaları dış etkenlerden korumak amacı ile kullanılan hijyenik ambalajlardır. İşletmelerin sağlık standartlarına uyduğunu ve kurumsal bir hizmet verdiklerini göstermek adına önemli olan bu ürünler, farklı boyutlarda ve şirket logolu olarak üretilmektedir. Firmamız da bu ürünlerin üretimini kaliteli kağıtlar kullanarak özel baskı makinelerinde gerçekleştirmektedir. Siz de işletmeniz yapısına uygun kullanışlı ve kaliteli kese kağıtları arıyorsanız web sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart