Loading...

Baskılı Kâğıt İhracatı

Baskılı kağıtlar, pek çok işletme için hijyenik ve pratik olmaları nedeni ile tercih edilmektedir. Bu kağıtlar ayrıca firmaların tanıtımlarına da büyük katkı sağlamaktadır. Üzerinde yer alan şirket logoları firmaların kurumsal durumlarına katkı sağladığı için önemlidir. RFTPAK Ambalaj olarak firmamız işletmelerin ihtiyacı olan baskılı kâğıt ihracatı tedarikini sağlamaktadır. Siz de kaliteli kağıtlar ve son teknolojik makineler ile hizmet sunan bir firmadan baskılı kağıtlar satın almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Sızdırmaz Baskılı Kağıtlar

Süt ve süt ürünleri, kasap, yeme içme sektörü başta olmak üzere baskılı kağıtlar birçok işletmenin ihtiyacına cevap vermek adına tasarlanmaktadır. Şirket logolarının da yer aldığı bu ürünler sızdırmaz özellikte kağıtlardan yapılmaktadır. Firmamız da bu kağıtların basımını gerçekleştirmektedir. Özel makineler ile kaliteli baskılı kağıtlar üreten firmamız, sipariş üzerine hizmet vermektedir. Siz de işletmenizin yapısına uygun hijyenik ve pratik baskılı kağıtlar için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Promosyon Ürünler

RFTPAK Ambalaj olarak firmamız, son teknolojik makineler ile işletmelerin ihtiyacına uygun ambalaj ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde üretim gerçekleştiren firmamız, sipariş üzerine hizmet veren kurumsal bir firmadır. Siz de kasap kâğıdı, Amerikan servis, tost kâğıdı, stick şeker gibi pek çok ürünü firmamızdan satın alabilirsiniz. İsterseniz şirket logolarının da yer aldığı ürünleri hazırlayan firmamız, uygun bir fiyat politikasına göre hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için web sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden bizimle irtibat kurabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart