Loading...

Baskılı Balon

Balon, eğlenceli herhangi bir kutlama mekanının vazgeçilmez süs malzemesidir. Firmamız tarafından baskısız baskılı balon imalat ve satışı gerçekleştirilmektedir.

Baskılı Balon Kullanım Alanları

Balonlar eğlenceli ve renkli bir görünüm sağlamalarının yanında reklam aracı olarak da kullanılabilir. Balonların üzerine istenilen logo, yazı veya görsel basılabilmektedir. Doğum günü ya da herhangi bir kutlamada balonların üzerine kutlama sahibiyle ilgili bir görsel veya yazı da basılır. Balonlar istenilen renkte üretilmektedir. Renk çeşitleri sınırsızdır. İstenilen sayıya göre bir imalat yapılabilir. Renk ve sayı belirlendikten sonra üzerine baskı tercih edildiğinde baskılı balonlar seri bir şekilde üretilir. Baskılı balonlar bir reklam aracı olarak da kullanılabildiğinden dolayı istenilen logo, reklam balonun üstüne basılır.

Baskı Çeşitleri

Firmamız tarafından balonların üzerine yapılan baskılar çeşitlilik göstermektedir. Balonların tek yüzüne baskı yapılabildiği gibi balonun iki yüzüne de baskı yapılabilir. Üzerine baskı yapılacak balonların renkleri tek renk olabileceği gibi birden fazla renk seçeneği de istenebilir. Ayrıca firmamız tarafından üretimi sağlanan baskılı balon fiyatları oldukça makul tutulmaktadır. Balonların üretimi seri bir şekilde yapılır ve istenilen sayıda olabilir. Sayı artışı ile fiyat artışı olmaktadır. Kalitesiz balonlar kolay patlayabilmekte ve kalitesiz boyalar tercih edildiği için kötü bir koku oluşturmaktadır. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen balonlar kaliteli bir şekilde üretilir ve bu problemler yaşanmaz. Baskı, balonda tamamen siparişe uygun bir şekilde basılır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart