Loading...

Baskılı Balon

İşletmeler tarafından halka açık büyük etkinliklerde farklı promosyon ürünleri tercih edilmektedir. Herkesin ilgisini çeken, düşük maliyetli ve her yaşa hitap eden ürünler ise başı çekmektedir. Özellikle açılış, gösteri zamanları ve özel günlerde baskılı balon en çok tercih edilen ucuz ve dikkat çekici bir üründür. Her yaştan insanı kendine çeken bir havası olduğu kadar etkinlik boyunca sıkılganlıkları bertaraf etmektedir. Farklı renklerde bir araya getirilen balonlarla göz alıcı bir görsellik kolaylıkla yakalanmaktadır. Göz alıcı etkisinin yanı sıra ucuz maliyetli olması işletmeler tarafından tercih edilme özelliklerinin başında gelmektedir.

Renk Seçimi ve Logo Baskı

Baskılı balon siparişlerinde renk ve baskı yapılacak Logonun seçimi oldukça önemlidir. Renkler işletmenin kurumsal kimliğini yansıtmalı, günün anlamına örnek teşkil etmelidir. Etkinliğe katılan kişilerin daha sonradan bu balonları farklı alanlara götürerek tanıtım yapacakları düşünüldüğünde Logonun dikkatli seçimi ayrı bir önem kazanmaktadır. Çift taraflı baskı yerine tek taraflı baskı seçimi daha uygun olacaktır. Baskı tasarımı sade ve anlaşılır olmalıdır. Dikkat çekici tasarımların yerine anlaşılır tasarımlar daha fazla göze gelmektedir. Mümkün olduğu kadarıyla yazılardan kaçınılmalı firmayı tanıtan görseller kullanılmaya çalışılmalıdır.

Düşük Maliyet Yüksek Tanıtım

Düşük maliyetli tanıtım araçlarının başında baskılı balonlar gelmektedir. Maliyeti düşük olduğundan promosyon ürünü olarak dağıtılabilmektedir. Renkli ve parti çağrışımları yaptığından eğlencenin odağı haline gelmektedirler. Baskılı olmaları ve firmanın kurumsal kimliğiyle örtüşen renkleri taşımaları nedeniyle tanıtım amaçlarını başarıyla yerine getirmektedirler. Açılışların ve gösterilerin vazgeçilmez ürünleridir. Ucuz ve kaliteli bir biçimde firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart