Loading...

Baskılı Balon

Baskılı Balon Seçenekleri

            Doğum günü partilerinde, yıl dönümlerinde ve ofis kutlamalarında kullanılmak üzere baskılı balon siparişi verilebilir. Aynı zamanda yaş ve isim odaklı olarak kişiye özel olarak üretimler de söz konusu olmaktadır.

 I Love You Baskılı Balonlar

            Özellikle romantik kutlamalar için tasarlanmış ”I Love You” yazılı balonlar bu kategoride yer almaktadır. Renk seçimleri tamamen alıcıya bırakılmıştır. Tekli ya da toplu halde satın alınabilir. Aynı zamanda üzerinde dudak ve kalp gibi desenler de yer almaktadır.

 Kar Taneli Baskılı Balon Seçenekleri

            Kışın kutlanacak doğum günleri ve Noel zamanları için uygun olan kar taneli baskılı balon ürünleri uygun fiyatlarla 50’li ya da 100’lü olarak satın alınabilir. Özel kutusunda Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi mevcuttur. 12 inçlik olan bu ürünlerin şişirilmesi son derece pratiktir.

 Fosforlu ve Baskılı Balon Çeşitleri

            Yeni bir ürün olmasına rağmen çokça satılan balon modellerinin başında fosforlu balonlar geliyor. Gece karanlığında dahi parlayan dış yapısı ile beraber tercih sebebidir. Üzerinde ”A Girl” – ”A Boy” ve ”İyi ki doğdun” gibi yazılar bulunmaktadır. Birinci sınıf malzemeden imal edilmiş olup lateks kalitesinde olan bu balonlar dış şartlara karşı oldukça dirençlidir. Kolay kolay patlamaz ve birden çok kutlamada değerlendirilebilir. Renk seçenekleri arasında pembe, turuncu, yeşil ve mavi gibi canlı renkler bulunuyor. Karanlıkta dahi yazıların parlaması ile özellikle sürpriz partiler için tercih edilebilir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart