Loading...

Bartın Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Stick şekerler kafe, restoran, lokanta, kafeterya ve çay bahçesi gibi yiyecek, içecek servisi yapılan işletmelerde ve kamu kurumlarında da bulunan paketlenmiş şekerlerdir. Bartın Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis üretimi yapan firmamız stick şekerlerin dolum aşamasında birinci sınıf sülfit, kuşe ve kraft kağıtlar kullanmaktadır. Sağlık ve pratiklik bakımından da oldukça popülaritesi artmış bir üründür. Şekerin bu şekilde paketlenmesi fazla şeker tüketimini minimuma indirdiği için insan sağlığı açısından çok faydalıdır, paketinin kolayca açılması oldukça pratiktir. Esmer şeker de stick üretimlerimiz arasında yer almaktadır.

Baskılı Stick Şeker Kullanmanın İşletmelere Avantajları

Stick şekerler, küçük veya tanınmaya çalışan işletmeler ve müşteri memnuniyetini sağlayarak imaj tazelemek isteyen işletmeler için, isim, amblem veya web adreslerinin yazılı olduğu önemli bir reklam ve tanıtım aracıdır. Stick şekerlerin kalitesi işletmenizin kalitesini de temsil eder, işletmenizin itibarını güçlendirir ve müşterilerinizin işletmenize olan güvenini arttırır.

Amerikan servis ise, restoran ve kahvaltı salonu gibi insanların süreklilik halinde giriş-çıkışlarının yaşandığı işletmeler için hız kazandıran bir üründür. İşletmeler genellikle yıkama gerektirmeyen ve zaman tasarrufu sağlayan kullan-at özellikli kaliteli kuşe ve kraft kâğıt çeşitlerinden üretilen servisi kullanırlar. Bu ürün hijyenik olması nedeniyle işletmelere temizlik açısından da büyük kolaylık sağlar. Amerikan servis artık sadece işletmelerin kullandığı bir ürün olmamakta, evlerde de kumaş, plastik veya tek kullanımlık olarak da kullanılan bir ürün olmaktadır.

Baskılı Amerikan Servis Kullanmanın İşletmelere Avantajları

Hızlı kullanım ve temizlik açısından kolaylık sağlama işlevselliğinin yanında aynı zamanda geri dönüşümlü kağıtlarla üretilen amerikan servisler, doğaya ve çevreye duyarlı müşterilerin de ilgisini işletmenize yönlendirmede yardımcı olur, sektöründe hatırı sayılır bir isim yapmak isteyen veya kalitesini artırarak, müşteri potansiyelini yükseltmek amacı olan işletmenizin, üzerinde isim, logo veya slogan yazılarının baskılı olduğu etkili görsel reklam ve sunum aracı olan amerikan servis ile işletmenizin ambiyansını güzelleştirirsiniz ve isminin yaygınlaşmasını hızlandırırsınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart