Loading...

Bartın Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Rftpak firması olarak müşterilerinize sunduğunuz hizmet ile birlikte işletmenizin tanıtımını da yapabilmeniz için firma logolarınızın veya reklamlarınızın bulunduğu ıslak mendiller üretiyoruz. Firmamızın ambalajlama konusundaki çeşitliliği sayesinde istediğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siparişiniz size ulaştırılmadan herhangi bir sorun olmaması açısından ürünleriniz tek tek kontrol edilir. Üretim hijyen kuralları çerçevesinde sağlanır. Özellikle yemek, organizasyon ve ulaşım sektöründe fazlasıyla ihtiyaç duyulur. Günlük hayatta insanların kullanmayı en çok tercih ettiği reklam ürünlerinden bir tanesidir. Firmanızın tanıtımı açısından önemli bir rol oynar. Kullanımı pratiktir bu sayede müşteri memnuniyeti oluştur. Tek kullanımlık oldukları için işletmenize hijyeni de beraberinde getirir. Hassas ciltler için herhangi bir soruna neden olmaz. Bartın baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil, dezenfekte etme özelliği yüksek ve güzel bir kokuya sahiptir. Paketi açıldıktan sonra kokusunu belirli bir süre koruyabilme özelliği vardır.

Ambalaj Tasarımı

İstenilen sayıda, boyutlarda ve tasarımda sipariş vermeniz mümkündür. Paketlerin hangi malzemeden üretileceğini size sunulan seçenekler arasından kendiniz belirlersiniz. Paketlerimiz ürünün uzun süre korunması amacıyla bekleme koşulları göz önünde bulundurularak üretilir. Paketlerimizde kolay açılma özelliği mevcuttur. Ambalaj özelliklerinin yanı sıra koku özelliğini de seçenekler arasından belirleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz yüksek kalitesi ve uygun fiyatlarıyla müşterilerimizi memnun etmektedir. Fiyatlandırmalar ürünün kalitesine, baskı boyutuna, ambalajına ve ürün adedine göre değişkenlik göstermektedir. Hızlı üretim ve sorunsuz teslimat ile hizmetimize devam etmekteyiz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart