Loading...

Aydın Stick Şeker

RFTPak tarafından üretilen tek kullanımlık stick şeker paketleri çay, kahve servisi yapılan lokanta, büfe, kafe gibi yerlerin olmazsa olmazıdır. Bu gibi yerlerin en çok ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık ürün olan stick şekerler oldukça fazla tüketilmesi ve hızlı bitmesi sebebiyle yüksek miktarda alım ihtiyacını ortaya çıkarır. İnce ve uzun olmaları sebebiyle kullanımı ve saklaması kolaydır. Firmamız Aydın stick şeker ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamak için çalışmaktadır.

Stick Şeker Kullanım Alanları

Stick şekerlerin en çok kullanıldığı yerler olan lokanta, büfe ve kafelerde masalara ya da müşterilerin ulaşması kolay alanlara konulan stick şekerler müşterilere istedikleri zaman bu ürünlere ulaşma kolaylığı sağlar. Böylelikle bu yerlerde çalışan elemanlar da şeker tuz talepleri için ekstra çaba harcamazlar, bu durum aynı zamanda verimli bir çalışma ortamı sağlamaya yardımcı olur. Self servis mantığıyla çalışan yerlerde çokça tercih edilen stick şekerler kullan at özellikleriyle pratik ve temizdir. El değmeden kullanılabilmesi hijyenik olmasını sağlar.

Firmamızda üretilen stick şekerler esmer ve beyaz seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda farklı gramajlarda da üretilebilirler. Baskılı ambalajlardan da üretilebilen stick şekerler lokantanızın ya da kafenizin logosunu taşıyarak reklam yapmanıza da katkı sağlar. Aydın stick şeker basımında kullanılacak logoyu firmamız isteğinize göre tasarlayabilir ya da tercih ettiğiniz hazır tasarımlardan kullanabilir. Uygun fiyat ve kargo avantajlarımızla hemen şimdi sipariş oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart