Loading...

Aydın Medikal Maske

Pandemi sürecinde Sağlık Bakanlığımızın da sık sık vurguladığı maske, mesafe ve hijyen kurallarının olmazsa olmazlarından maske hepimizin hayatında büyük önem taşımaktadır. Aydın Medikal Maske üretimi firmamız tarafından sağlık bakanlığı onaylı olarak 3 katlı ve yüze tam oturan şekilde gerçekleştirilmektedir.

Aydın Medikal Maske Özellikleri

Non woven kumaştan üretilmiş olan maskemiz; 3 kat körüklü yapıya sahiptir. Ultrasonik dikişlere sahip olup aynı zamanda filtreli bir yapısı vardır. Maskemiz burun kısmında bulunan tel sayesinde tam koruma sağlamaktadır. Low-linting özelliğiyle öne çıkan ürünümüz; lateks içermez ve alerjiye neden olmaz. CE ve TSE belgelerine sahiptir.

Aydın Medikal Maske Kullanım Kolaylıkları

Yumuşak yapısı ile cildi tahriş etmeyip aynı zamanda rahat bir kullanım sağlamaktadır. Yüze tam uyumludur. Kulakları acıtmayan lastik yapısına sahiptir. Nefes alma kolaylığı ile maske takmakta zorluk yaşayan kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaktadır. Aydın Medikal Maske üretiminde kullandığımız kumaşlardaki filtreleme özelliği ile sizi virüs ve bakterilere karşı korumaktadır. Terletmeme özelliği ile yaz ayalarında size rahatlık sağlayacaktır.  Çocuk boyu ile küçüklerin de kullanımına sunulmuştur. Kokusuz yapısıyla sizi rahatsız etmez. Lateks içermez. Esnek ve ergonomik yapıya sahiptir. Her yüze uyumlu olan maskemizin tek kullanımlıklarıyla beraber yıkanabilir maskeleri de mevcuttur. Medikal maskenin renk alternatifi bulunur. Aydın Medikal Maskeleri eczanelerden, medikal ürün satışı yapan noktalardan ve internet satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart