Loading...

Aydın Magnet

İşletme sahipleri için tanıtım geniş kitlelere ulaşmak ve işletmenizin karlılığını arttırmak için oldukça önemli bir konudur. Bu sebepten dolayı işletmelerinin adını duyurabilmek için zaman zaman el ilanları, magnetler gibi reklam ürünlerine ihtiyaç duyan işletme sahipleri, istedikleri kalitede magnetlere yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalabilmektedir. İşletme olarak bizler, en uygun maliyetle, kaliteli magnet çözümlerini sizlere sunabilmek için çalışıyoruz. Uzman grafikerlerimiz, yüksek kaliteli baskı makinelerimiz ve uygun maliyetlerimiz sayesinde reklamınızı kaliteli magnetlerle yaparak işletmenizin adını daha geniş bir alanda duyurabilir, bunu yaparken de harcamalarınızı minimum düzeyde tutabilirsiniz. Aydın magnet ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşarak iş yerinizden ayrılmadan özel grafiker desteği sayesinde magnetlerinizi ürettirebilirsiniz.

Kaliteli Magnetlerimizi Türkiye’nin Her Yerine Gönderiyoruz

Rftpak olarak, Türkiye’nin her yerine gönderim hizmetimiz sayesinde iş yeriniz Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun, kaliteli magnetlere vakit kaybetmeden uygun fiyata sahip olabilirsiniz. İş yoğunluğunuzu bırakıp uğraşmak yerine hiçbir şekilde vakit kaybı yaşamadan vermiş olduğunuz siparişleri kapınıza mümkün olan en kısa süre içerisinde getiriyoruz.

Yüksek Baskı Kalitesi İle Uzun Ömürlü Magnetler

İşletmeniz için özel olarak tasarladığmız magnetlerin üretimini, yüksek kaliteli baskı makinelerinde gerçekleştiriyor uzun ömürlü olmasını hedefleyerek üretim yapıyoruz. Bu sebepten dolayı üretim sürecinde kullanmış olduğumuz her türlü malzemeyi kaliteli olarak kullanıyor, görsellerde bir bozulma ya da renk solmalarına karşı korunacak şekilde üretmiş olduğumuz magnetleri sizlere teslim ediyoruz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart