Loading...

Aydın Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendil, geçmişten günümüzde her insanın sıklıkla kullandığı ürünler arasındadır. Özellikle kolonya içerikli mendiller daha sağlıklı olduğu düşünülerek tercih edilmektedir. Aydın kolonyalı ıslak mendil alanında önde gelen işletmelerden biri olan Rftpak firmamız, kolay bir temizlik sağlayan ve anti alerjik olan ıslak mendilleri sizlere sunmaktadır. Firmamızın web sitesinden uygun fiyatlarda ve en iyi kalitedeki kolonyalı ıslak mendillere ulaşabilirsiniz.

Kolonyalı Islak Mendil Nedir?

Islak mendiller içerikleri ve ebatlarının farklılıklarıyla birbirlerinden ayrılmaktadır. Dış yüzeyi kuşe kâğıt ya da kraft kâğıt gibi malzemelerden oluşmaktadır. İç yüzeyi ise havluya emdirilmiş limon kolonyası veya parfüm esanslarından meydana gelmektedir. Kolonyalı ıslak mendiller isteğe bağlı olarak alkollü ya da alkolsüz tercih edilebilmektedir. Tekli paket seçenekleri yanında kolonyalı ıslak mendilleri katlanmış çoklu paketlerle de alabilmek mümkündür.

Islak Mendil Nerelerde Kullanılır?

Kolonyalı ıslak mendiller, yiyecek içecek sektöründen ulaşım sektörüne kadar hemen hemen her alanda kullanılabilen bir üründür. Özellikle ev ve iş yerlerinde tercih edilen ıslak mendiller aracılığıyla porselen, tahta, kumaş, mermer gibi pek çok yüzeyi temizleyebilmek mümkündür. Cilt üzerinde de iyi bir temizlik sağlayan ıslak mendiller her insanın cebinde ya da çantasında kolaylıkla bulunabilen bir malzemedir.

Böylesine talep edilen bir ürün olan ıslak mendil paketlerine, işletmelerin logosu da basılabilmektedir. Böylece işletmeler, ıslak mendiller aracılığı ile potansiyel müşterilerine ulaşabilmektedir. Siz de işletmenizin reklamını uygun fiyatlara yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart