Loading...

Aydın Kasap Kağıdı ve Ambalaj Kağıdı

Firmamız rftpak, kasap kâğıdı ihtiyaçlarınızı kaliteli ürünlerle giderebilmeniz için sizlere hizmet vermektedir. Lamineli, doğada çözünebilir kaliteli kâğıttan imal edilen ürünümüzle ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Gramajı yüksek kâğıttan imal edilen, yapışmaz kasap kâğıdı üretimi için siz değerli müşterilerimizin siparişlerini alıyoruz. Gıda paketlemesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, sağlıklı hammaddeden üretilen kasap kağıtları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Alanında deneyimli grafik tasarım birimimiz sizlere ihtiyacınız olan, kasap kâğıdı ürünü ile ilgili yardım etmek için hizmetinizdedir.

Şık Tasarımlar İşletmeniz için Reklam Değeri Taşır

Uzman ekiplerimiz tarafından özel olarak tasarlanan kasap kağıtları, işletmenizin reklamını dışarıda yapabilmenize yardımcı olmaktadır. Aydın kasap kağıdı ve ambalaj kağıdı üretimi konusunda deneyimli ekiplerimiz, sizlere sağlıklı ve güvenilir ambalaj seçenekleri sunmak için çalışmaktadır. Satmış olduğunuz ürünlerin, sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için, kullanmış olduğunuz kasap kağıdının sağlığa zararlı plastik malzemeleri içermemesi gerekmektedir. Sağlığa zararlı hiçbir ürün içermeyen laminasyonuyla, sizlerin ve müşterilerinizin sağlığını, ürünlerinizin tazeliğini korumak için kullanılmaktadır.

Firmamız Sizler İçin En Uygun Maliyetlerle Kasap Kağıdı Üretimi Gerçekleştirmektedir

Firmamız tarafından üretilen ürünler; siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ve düşük maliyet garantisiyle sunulmaktadır. Sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel olarak tasarlanmış, kaliteli kasap ambalaj kağıtlarını kiloyla, ihtiyaç duyduğunuz miktarda sağlamak için yüksek kaliteli baskı makinelerimizle hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz özel tasarım ambalaj çözümleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart