Loading...

Aydın Karton Bardak

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan karton bardakların kullanımı kolay ve pratiktir. Kullan at yapısı sayesinde gün içinde bulunulan herhangi bir yerde soğuk ya da sıcak içecekler için kullanımı oldukça yaygındır. Sadece içeceklerin değil katı gıdaların tüketilmesi içinde kullanıma uygundur. Plastik bardaklara göre sağlıklı ve özellikle sıcak içecekler için çok daha dayanıklıdır. Karton bardaklar, geri dönüşümü sağlanan ürünlerdir böylece doğaya plastik bardaklar gibi zarar vermeleri söz konusu değildir. Rftpak olarak müşterilerimize ürünlerimizi bütün kontrolleri yapıldıktan sonra en kaliteli ve hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Çok sayıda boy ve genişlik ölçüleri bulunmaktadır. Genellikle kahveler için kullanılan bardakların dökülmeyi engellemek amacıyla kapaklı versiyonları da bulunmaktadır. Kullanacağınız alan doğrultusunda size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Aydın karton bardak ürününe belirlediğiniz tasarımı bastırmanız konusunda size en iyi hizmeti vermekteyiz. Fiyatlar ise seçtiğiniz hammaddeye, sayıya ve boyutlara göre değişse de olabilecek en uygun şekildedir.

Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Hammaddenin kalitesi karton bardak seçiminde çok önemli bir husustur. Gramaj konusunda da dikkatli olunması gerekir. Aydın karton bardak hazırlanma aşamasında bu etkenlere özellikle dikkat edilir. Dikkat edilmediği taktirde bardaklar olması gerektiğinden ince olabilir bu durumda ise eğilme, bükülme ve dayanıksızlık çok olası bir durumdur. Bu durumda kullanımı oldukça zorlaşacaktır.

Kullanım Alanları

Ofisler, kafeler, ulaşım firmaları ve daha birçok işletme türünde yiyecek ve içecekler için kullanılır. Üzerine etkili kampanya tasarımları ve firma logoları bastırıldığında çok önemli bir reklam aracı haline getirilir. İnsanlara firmanız tarafından hizmet sunarken reklamınızı da yapmış olursunuz. Uygun fiyatlara kaliteli karton bardak siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart