Loading...

Aydın Islak Mendil

Islak mendiller günlük hayatımızın önemli parçaları haline gelmiştir. RFTPak Ambalaj kalitesi ile hazırlanmış ıslak mendiller sayesinde arzu edilen hijyeni sağlarken logonuzu veya markanızın adını duyurabilirsiniz. Sadece firmanıza özel hazırlanan ve kumaşın dokusundan boyutuna kadar seçebileceğiniz detaylı seçenek imkanları sayesinde müşterilerinizin konforundan ve hijyeninden emin olun.

Baskılı ve Logolu Islak Mendil

Farklı boyut seçenekleriyle kurumsal firmalar tarafından en çok talep edilen ürünlerimiz arasında baskılı ve logolu ıslak mendiller yer almaktadır. Doğru seçilmemiş, kalitesiz ve özensiz ıslak mendiller kullanıcılarının kendini hijyenden uzak hissetmesine sebep olmaktadır. Doğru koku ve su oranıyla ayarlanmış ıslak mendillerimiz müşteri tercihine göre spunlace adı verilen havlu veya tela ile hazırlanmaktadır. Ardından tercih edeceğiniz boyut ve miktardaki ürüne isteğinize uygun logo veya yazı basılır.

Yüksek Baskı Kalitesi

Aydın ıslak mendil baskı seçeneklerimizin hepsi maksimum kalitede yapılmaktadır. Baskılı ve logolu ürünler kurumsal firmaların imajı için çok önemlidir. Farklı kategorilerdeki baskı seçeneklerimiz sayesinde firmanızı öne çıkarabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir ürünlerimiz sayesinde uygun fiyatlarla maksimum verimi yakalayabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve dokularda çok çeşitli ıslak mendil baskı seçeneklerimiz ile firmanız için en kullanışlı formu bulabilirsiniz. Islak mendil ürünlerimizde yüksek kalitede flexo baskı kullanılmaktadır. İç kağıt olarak isteğinize göre havlu veya tela kullanılır. Kokusu ve sıvısı müşterilerinizi rahatsız etmeyecek şekilde ve soft olarak tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi edinmek ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart