Loading...

Aydın Çorbalık Karton Kâse

Yemek yemek insanların barınma, yaşama gibi en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Düzenli, öğün kaçırmadan yemek yemek ise vücudumuzu ve sağlığımızı korumak için fazlasıyla önemlidir. İnsanlar yoğun çalışma günleri, iş seyahatleri veya okul günlerinde öğünlerini atlamak durumunda kalabiliyor. Oturup, bir yerde yemek yemeye zaman ayıramayabiliyorlar ve buna çözüm olarak kuru gıdalara yöneliyorlar. Rftpak olarak sizlere bu konuda kolaylık sağlayacak bir ürün olan karton kaseleri sunuyoruz.
Sıcak yiyeceklere karşı dayanıklı yapısı sayesinde gün içinde istediğiniz herhangi bir yerden istediğiniz sıcak yemeği alıp
Öğünlerinizi atlamadan günü tamamlayabilirsiniz.

Özellikle sulu yemek üzerine çalışan ve paket servis yapan işletmeler tarafından sıkça tercih edilen bu ürünler işletmelerin taleplerine göre özel baskıyla hazırlanabileceği gibi firmamızın standart baskılarıyla da hazırlanabilmektedir.
Aydın çorbalık karton kâse kaliteli ve pratik yapısıyla sadece yoğun günleriniz için değil bulaşık sorunu oluşmaması açısından da bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir. Ürün en çok çorbalar için kullanılıyor olsa da salatalar, yemekler ve pilavlar içinde kullanıma çok uygundur. Pek çok farklı boyutları olan çorbalık karton kâse seçimlerini kullanım alanınıza uygun olarak yapabilirsiniz. Göndereceğiniz herhangi bir tasarımı veya marka logonuzu kâsenin dışına bastırmanız mümkündür.

Ürün İçin Fiyat Bilgisi

Aydın çorbalık karton kâse, kalite ve uygun fiyat özelliklerini beraberinde barındırır. Ürünlerimizin fiyatları sipariş sayısına, boyutlarına ve ürünün malzeme kalite seçimine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siparişlerinizin paketlenmeden önce tek tek kontrolleri yapılmış eksiklikleri giderilmiş ve teslimatı olabilecek en hızlı ve özenli şekilde sağlanmaktadır. Elinize eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde ulaşır. Oluşabilecek herhangi bir sorunda konu hakkında destek sağlanır. Kaliteli ürünlerimiz, güvenli ve sorunsuz teslimat ile daima hizmetinizdeyiz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart