Loading...

Aydın Çatal, Kaşık ve Bıçak Kılıfı

Firmamızın ürettiği Aydın çatal, kaşık ve bıçak kılıfı ürünleri işletmelerinizin ihtiyaçlarına yardımcı olacak şekilde üretilmiştir. RFTPak lokanta, kafe, otobüs dinlenme yerleri gibi işletmelerde kullanılan çatal, bıçak ve kaşık kılıflarını en iyi kalitedeki kağıttan üreterek müşterilerinin kullanımına sunar. Bu ürünler müşterilere hijyenik bir ortam sağlamak adına kullanılmaya başlanmış ürünlerdir.

Çatal, Kaşık ve Bıçak Kılıfları Kullanım Alanları

Lokanta, kafe, otobüs dinlenme yerleri gibi yemek servisi yapılan mekanlarda çatal, bıçak ve kaşıkların takım halinde teker teker kılıflanması bu işletmelerin hijyenik sunumda bulunmalarına imkan sağlar. Yemek firmalarının paket servis alanında da temizliğinde büyük öneme sahip olan çatal, bıçak ve kaşık kılıfları işletmelerinizin logosunu taşıyacak şekilde baskılanabilir. İşletmelerin isteklerine göre önlerine cep de eklenebilen çatal, kaşık ve bıçak kılıflarının önlerindeki bu cebe baskılı ve kolonyalı ıslak mendil, kuru peçete ve paketli tuz da eklenebilir.

İşletmenizin logosunun basıldığı çatal, kaşık ve bıçak kılıfları işletmenizin prestijine katkı sağlarken müşteride de aldığı hizmet açısından yer etmenizi sağlar. Aydın çatal, kaşık ve bıçak kılıfı hizmetleri veren firmamız malzeme kalitesiyle rakiplerinin önüne geçerken müşteri memnuniyetine verdiği önem ile tercih edilmeye devam etmektedir. Firmamız sizin için logo hazırlayabildiği gibi hazır logo baskılarını da uygulayabilir. Farklı kâğıt türleri ve renk seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünlerimizi incelemek ve fiyat araştırması yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart