Loading...

Aydın Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Yiyecek ve içecek servisinin yapıldığı restoran, kafe, büfe, otobüs mola alanı gibi yerlerde el hijyenini sağlamanın en kolay yöntemi olan baskılı kolonyalı ıslak mendiller müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Aydın baskılı kolonyalı ıslak mendil ihtiyaçlarının karşılanması için hizmete girmiş olan RFTPak kalitesi ile baskı sektöründeki payını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Her yeni işletmenin kendini tanıtması ve reklam yapması için sahip olması gereken belli ürünler vardır. Baskılı kolonyalı ıslak mendiller de bu ürünlerin başında gelir. Özellikle yeme içme sektöründe çalışan işletmelerin logosu ve iletişim bilgilerine sahip baskılı kolonyalı ıslak mendiller müşterilerin bu işletmelere geri dönme sıklığını arttırmaktadır.

Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Kullanımı

Baskılı kolonyalı ıslak mendiller hem işletme sahiplerinin ve çalışanlarının hem de müşterilerin hijyen sağlamak istediklerinde ellerinin ilk uzandıkları ürünlerdendir. Tekli ve el değmeden üretilen paketleri, kullanılmadığı takdirde saklanabilme kolaylığı bu ürünlerin tercih edilme sıklığını arttırmaktadır. Hijyene önem veren, temiz işletmelerin daha başarılı olduğu bilindik bir durumdur.

Firmamız en yüksek baskı kalitesi ile işletmenizin ihtiyacı olan baskılı kolonyalı ıslak mendillerin üretimini yapmaktadır. En iyi kalitedeki ambalajlarla ve koku esanslarıyla el değmeden üretilen baskılı kolonyalı ıslak mendiller en kısa sürede işletmelere ulaştırılmaktadır. Web sitemizi ziyaret ederek geniş ürün yelpazemize ulaşabilir ve istediğiniz ebat ve miktardaki siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart