Loading...

Aydın Baskılı Kasap Kâğıdı

Aydın Baskılı Kasap Kâğıdı

RFTPak Ambalaj olarak marka imajınızı öne çıkarmak için et ve et ürünlerini ambalajladığınız kasap kağıtlarına, şık ve modern bir tasarım ile firmanızın logosunu ve iletişim bilgilerini basarak size teslim ediyoruz. Her türlü Aydın baskılı kasap kâğıdı ihtiyaçlarınız için web sitemizi ziyaret edebilir, geniş ürün ve tasarım yelpazemizden seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Firmamız özenli hizmetiyle siparişinizden sonra en kısa zamanda ürünlerinizi size ulaştırmaktadır.

Baskılı Kasap Kâğıdı

Baskılı ve lamineli ürünlerimizde kâğıdın bir yüzü polietilen bir kaplamaya sahiptir. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu kaplama, ürünleriniz paketlendikten sonra bu ürünlerin akma veya sızıntı yapmasını önler, aynı zamanda ürünlerinizi dış etkenlerden korur. Baskılı kasap kağıtları lamineli yapısıyla yapışmayı önler, doğada çözünebilir bir yapıya sahiptir.

Günümüz şartlarında kaliteli hizmet vermek artık ne yazık ki tek başına yeterli değildir. Verdiğiniz kaliteli hizmetin reklamını da yapmanız gerekir. Baskılı kasap kağıtları bu açıdan oldukça etkili bir pazarlama tekniğidir. Kaliteli hizmetinizin iyi bir logo ve marka imajı ile pekiştirilmesi müşterilerin ilerde logonuzu tekrar gördüklerinde aldıkları kaliteli hizmeti hatırlamalarına ve sizi tekrar tercih etmelerine sebep olur. Baskılı kasap kağıtlarında logonuzun bulunması size daha profesyonel ve kaliteli bir imaj sağlar. Birinci hamur kağıt kalitesi ve renk seçenekleriyle, hijyeni ve baskı kalitesiyle öne çıkan firmamız her türlü baskı kasap kağıdı ihtiyaçlarınızı karşılamak için sadece bir tık uzağınızdadır

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart