Loading...

Aydın Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Aydın baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil her ebatta yapılabilir. Lokantalarda, otellerde, kafelerde, fabrikalarda, catering ve etkinliklerde baskılı ıslak mendil sunulmaktadır. Müşteriler baskılı ıslak mendil gördüklerinde firmanın özenli olduğunu kendilerinin de özel olduğunu hisseder. Bir firma alelade ıslak mendil sunmuyorsa o firma büyük bir firmadır. Baskılı ıslak mendil sizin profesyonel ve yetkin olduğunuzu gösterir.

Islak mendil paketlerindeki baskı farklı tasarımda olabilir. Ayrıca ölçüleri de sipariş veren firma tarafından belirlenir. Islak mendil hijyen göstergesi olduğu gibi aynı zamanda reklam ürünüdür. Baskılı ıslak mendil alan biri ürünü ilk gördüğünde logoyu fark eder. Buradaki logo küçük fakat etkilidir. Herhangi bir işletme baskılı ıslak mendil ile hijyeni ne kadar önemsediğini gösterebilir. Çünkü baskılı kolonyalı ıslak mendil için özel bütçe ayırmıştır. Psikolojik olarak bireylerde firmanın algısı üst sıraya yükselir. RFT Pak firmamız kaliteli baskılı ıslak mendil üretmektedir.

Kolonyalı ıslak mendilde ilk olarak ıslak mendilin dış ambalajı, daha sonra baskı daha sonra da paketin içindeki esans dikkat çeker. Dış ambalaj dikkati ilk çeken etken olduğu için kaliteli olması gerekir. Hiç kimse kalitesini beğenmediği bir paketi açmak istemez. Kolonyalı ıslak mendil görme, dokunma, koklama ve hissetme duyularına hitap eder. İlk hitap ettiği duyu görmek olduğu için firma reklamınızı basit bir şekilde ıslak mendil sayesinde yapmanız mümkün hale gelir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart