Loading...

Aydın Baskılı Balon

Balonlar kullanım alanları oldukça geniş olsa da en çok tercih edilen kullanım amacı süslemelerdir. Doğum günü partileri, düğünler, yılbaşı partileri ve açılışlarda balonlar çokça kullanılır. Kimi zaman da özel sürprizler için tercih edilir. İnsanlar balon süslemeleri ile oldukça eğlenceli zamanlar geçirir. Özellikle çok farklı şekil, renk ve baskı çeşitleri bulunması balonların kullanımını yaygınlaştıran en önemli sebeplerdendir. Her geçen gün de bu çeşitlilik artmaktadır.

Açılışlarınızda ve işletmelerinizde hem süsleme aracı olarak hem de firma logolarınızı bastırarak reklam aracı olarak kullanmanız mümkündür. Bu sayede göze hoş görünen bir şekilde reklamınızı yapmış olursunuz. Duvar süslemeleri veya stant süslemeleri şeklinde kullanabilirsiniz. Rftpak firması olarak özel günlerinizi biraz daha güzelleştirecek balonları sizlere sunuyoruz. İstediğiniz şekil, boyut, renk ve baskı tasarımlarıyla organizasyonlarınıza renk katmak için hizmetinizdeyiz. Aydın baskılı balon fiyatlarımız balonların boyut, şekil, sayı ve baskı özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Baskılı balonlarımız olduğu gibi baskısız tek renk balonlarda ürün yelpazemize dahildir. Fiyatlarımız çeşitli özelliklere göre değişkenlik gösterse de oldukça uygundur.

Uçan Balonlar

Özgün şekilleri, geniş renk yelpazesiyle uçan balonlar çocuk, yaşlı, genç herkesin ilgisini çeken ve çok sevdiği ürünlerdir. Özellikle harf şeklinde olan folyo uçan balonlar genellikle doğum günleri, düğün, nişan gibi özel etkinliklerde kullanılır.

 

Ürün Teslimatı

Siparişlerinizin tüm kontrolleri özenle yapıldıktan sonra firmamız tarafından en hızlı ve güvenilir şekilde elinize ulaştırılır. Teslimattan sonra ürünle ilgili bir sorun oluştuğu taktirde tarafımızca gerekli müşteri desteği sağlanır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart