Loading...

Artvin Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Hotelinizin ve restoranınızın ismiyle hizmet edebilmek, müşterileriniz üzerinde olumlu etki bırakabilmek için Artvin baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Tek kullanımlık Amerikan servis ürünleriyle hijyenik bir şekilde servis yapabilirsiniz. Profesyonel grafikerlerimiz tarafından, size özel olarak hazırlanan; yüksek kaliteli baskı makinelerinde üretilmiştir. Stick şekerler ve Amerikan servis için firmamızdan destek alarak restoranınızın ve otelinizin konseptine uygun olarak, logonuz ile özel olarak tasarlanan ürünleri size en kısa sürede teslim ediyoruz. Fastfood kültürü sayesinde, hijyenik servis amacıyla ortaya çıkan Amerikan servis ürünü, firmamız tarafından size özel olarak üretilmektedir. Stick şeker kalabalık mekanlarda hijyen ve rahatlık amacıyla kullanılan dayanıklı bir tüketim ürünüdür.

Restoranınıza Özel Tasarımlar Hazırlıyoruz

Restoranınızın logosu ve adına özel olarak deneyimli grafik tasarım ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. İsteklerinize özel olarak üretilen ürünlerimizi en kaliteli şekilde sınırsız tasarım desteği ve renk seçeneğiyle sizlere sunuyoruz. Stick şeker ve Amerikan servis ürünlerimizi birçok alternatif taslak arasından seçerek sizlerin istekleri doğrultusunda tasarlamaktayız. Tasarım süreci sonunda kaliteli makinelerde lazer baskı olarak üretilen ürünleri kısa süre içinde sizlere teslim etmekteyiz.

Ekonomik Promosyon Çözümleri Sunuyoruz

Promosyon cafe ve restoran ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet veren firmamız Rftpak istediğiniz tasarımı en kısa sürede ulaştırma garantisi vermektedir. Ürünlerimiz, piyasadaki en uygun promosyon ürün çözümleri olup işletmeniz için en makul fiyatlarla sizlere hizmet sağlamaktayız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart