Loading...

Ardahan Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Restoran veya kafenizde kullanacağınız, size özel olarak tasarlanmış ıslak mendiller ile işletmenizin tanıtımını her yerde rahatça yapabilirsiniz. Hijyenik bir şekilde hizmet verebilmek ve misafirlerinizin mekanınıza olan ilgisini arttırabilmek için isteklerinize uygun olarak ıslak mendil ambalajları tasarlayarak sizlere teslim ediyoruz. Yüksek kaliteli baskı makinelerimiz sayesinde, misafirlerinizin uzun süre saklayabileceği bir hatıra olarak ıslak mendillerinizi dağıtabilirsiniz. Ardahan baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil tasarımı ve üretimini firmamız tüm detaylarıyla ilgilenerek, sizler için hazırlamaktadır. İşleriniz aksamadan vermiş olduğunuz siparişleri en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Islak Mendilinizin Kokusunu Siz Seçin

Islak mendilleriniz için birkaç farklı koku opsiyonu arasından dilediğinizi seçerek, üretilmesini talep edebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda özel olarak seçilmiş ıslak mendil kokusu ile işletmenizin ya da etkinliğinizin akılda kalıcılığını arttırmak için özel olarak oluşturulmuş esanslarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Hijyenik bir şekilde üretilerek paketlenen ıslak mendillerimizin en kısa sürede sizlere iletilmesi için uzman ekiplerimiz tarafından üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Islak Mendil Üretimini En Makul Fiyatlarla Gerçekleştiriyoruz

Islak mendil üretimlerinizi sizler için en uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Rft Paketleme Ambalaj firması olarak, yüksek kaliteli malzemeler ve uzman grafik tasarım ekibimizle sizlere hızlı ve güvenilir hizmet etmeyi amaçlayarak hizmet vermekteyiz. Baskılı kolonyalı ıslak mendiller otel, catering firmaları ve özel etkinlikleriniz için talep ettiğiniz miktarda üretilmektedir. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart