Loading...

Araç Kokusu Çeşitleri

Araç Kokusu Çeşitleri

            Arabaların çok daha konforlu ve güzel bir şekilde kullanılması için çeşitli ölçeklerde araç kokusu üretilmektedir. Bu kokular genelde bir gün gibi uzun bir süre zarfında kalıcı olmaktadır. Çeşitli meyve aromalarından imal edilmelerinin yanı sıra özgün kokulara da ev sahipliği yapan ürünlerdir.

 Karpuzlu Araç Kokusu ve Özellikleri

            Arabaları için orijinal bir araç kokusu isteyenler ilk seçenekler karpuzlu parfümleri değerlendirebilirler. Garanti süresi 12 ay olan bu ürünler araçlardaki egzoz ve benzin gibi kokuların önüne geçmektedir. Taze ve ferahtır.

 Vanilyalı Araç Kokuları

            Gün boyu ferahlık sağlayan bir diğer koku vanilya aromalıdır. Araçların ön kısmındaki aynaya pratik bir şekilde bağlanabilir. Dekoratif şişesi ile beraber araç içi dekorasyona da direkt olarak uyum sağlar. Bebek ve çocuk sağlığı baz alınarak imal edilmiştir. Araç içinde kimse yokken dahi koku üretmeye devam eder.

 Beyaz Sabunlu Araç Kokusu

            Bir diğer seçenek beyaz sabun içeriğiyle üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır. Tamamen doğal olan bu ürünler astım ve benzeri rahatsızlıklardan muzdarip olan kişilerin yer aldığı için araçlar için de uygundur. Özel kılıfı ve şişesi ile birlikte tüm şehirlere anında gönderilmektedir. Uzun süreli dayanıklı olan bu kokular araçların hem fresh hem de doğal bir şekilde kokmasını sağlar. Tamamen doğal esans kaynaklı olan beyaz sabunlu araç kokuları herhangi bir kimyasal ve kanserojen madde içermemektedir. Hem TSE hem de Avrupa Birliği standartları baz alınarak üretilmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart