Loading...

Ankara Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

   Ankara baskılı stick şeker ve Amerikan servis ihtiyaçlarınız için firmamıza ulaşabilirsiniz. Stick şekerler, firmanızın logosunu pakete basarak hazırladığımız, tekil kullanıma uygun şekillerdedir. Amerikan servis ise, tüm yüzeyi ya da servis yüzeyinin belli bir kısmını kaplayan, tabakların altında kullanılan bir çeşit koruma pedidir. Restoranlarda ve kafelerde, masaların temizliğini kolaylaştırmak amacıyla kullanılan Amerikan servisleri firmanıza özel olarak tasarlayarak kaliteli malzeme kullanarak sizin için üretiyoruz.

Amerikan Servis ve Stick Şeker Ürünleri

Size özel baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri işletmenizin şıklığına şıklık katmak için tercih edeceğiniz ürünlerdir. Amerikan servislerin en önemli kolaylığı silinerek tekrar kullanılması ya da taleplerinize göre, kullanım sonrası çöpe atılarak geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Stick şekerler ve baskılı Amerikan servisler, sizlere özel tasarlanarak, kaliteli malzemelerden üretilerek mekân dekorasyonunuza katkıda bulunacak çözümler oluşturmak üzere hazırlanmaktadır.

Uzman Tasarım Ekibimiz ve Uygun Fiyat Garantimiz ile Sizlere Hizmet Veriyoruz

Firmanızın logosu ve kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlanmış ürünleri sizler için kaliteli bir şekilde baskı makinelerinde hazırlayıp teslim ediyoruz. Promosyon ve baskılı ürün konusunda deneyimli firmamız, Rftpak sahada edinmiş olduğu tecrübelerle size doğru hizmeti sağlamak için çalışmalarını her gün daha üst düzeye taşımayı amaçlamıştır. Özel olarak ürettiğimiz tüm promosyon ürünleriyle ilgili merak ettiğiniz her konuda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart