Loading...

Amerikan Servis

Hız, tasarruf ve tanıtım sağlayan ürünler işletmeler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Restoranlar, oteller, pastaneler, barlar gibi yiyecek ve içecek sektörünün her alanında hız bazen her şeyin üstünde gelmektedir. Amerikan Servis hızlı masa kurulumu ve kaldırılmasını sağlaması, üzerine basılı tanıtım bilgileri sayesinde müşterinin gözünü alması, ek masa örtüsü temizliğinden ve iş gücünden tasarruf ettirmesi ile işletmeler tarafından özellikle talep edilen ürünler haline gelmişlerdir. Müşteri memnuniyetinde hızın yanı sıra sağlık açısından temizlikte öne çıkmaktadır. Tek kullanımlık ürünler sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlanabilir hale gelmektedir.

Hem Yardımcı Hem Tanıtıcı

  Amerikan Servis hızlı ikramın önemli bir yardımcısıdır. Tek kullanımlık ürünler olmaları nedeniyle hızla masanın hazırlanmasında önemli bir pay sahibidirler. Üzerine basılacak işletmenizi tanıtıcı bilgiler ve müşterinizin farklı ürünlere yönelmesini sağlayacak reklamlar sayesinde hem tanıtım hem de satış olanaklarını sunmaktadır. Hızlıca kurulduğu gibi hızlıca kaldırılmakta ve temiz bir ortamın fazlaca iş gücüne gerek kalmadan geri gelmesini sağlamaktadır. Böylelikle hijyen ve hız görevlerini de başarıyla yerine getirerek hem müşteri memnuniyetinin artmasına hem de işletmelerin daha uygun şartlarda çalışmasına olanak sağlamaktadır.

Amerikan Servis Siparişi Öncesi

Baskılı servis siparişlerinde öncelikle alacağınız boyutu belirlemeniz gerekmektedir. Servis yapacağınız masaların büyüklüğüne göre boyut seçimi yapmalı ne çok küçük ne de çok büyük boyutları tercih etmemelisiniz. Yapılacak baskı kalitesi yüksek çözünürlükte olsa da işletmenizin kimliğini ve reklamınızı dikkat çekici özelliklerle yapmalısınız. Öyle ki müşterinizin servis başlangıcından yemeğin sonuna kadar baskıdaki en küçük detaya kadar dikkat edeceğini bilmeniz gerekmektedir.

Düşük maliyetiyle, hızlı serviste, hijyende ve müşteri memnuniyetinde öncelikli olan Amerikan Servis siparişi için hemen firmamızla iletişime geçebilir, en uygun siparişi verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart