Loading...

Ambalaj İhracatı

Ambalaj ürünler insan trafiğinin yoğun olduğu iş kollarında işlerin pratik ve hijyenik bir şekilde gerçekleşmesi için tercih edilmektedir. Karton bardaklar, pizza kutuları, stick şekerler, Amerikan servisler, kese kağıtları gibi pek çok ambalajlı ürün, işletmelerin yapılarına uygun olarak üretilmektedir. RFTPAK Ambalaj olarak firmamız da ambalaj ihracatı gerçekleştirmektedir. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun farklı ambalaj ürünlerini farklı boyutlarda ve şirket logolu olarak üretmektedir.

Kaliteli ve Kullanışlı Ambalaj Ürünleri

Ambalaj ürünleri; yemekhane, kantin, self servis, paket servis gibi kalabalık müşteri potansiyeli olan işletmelerin işleyiş yapılarına uygunluk sağlayan önemli ürünlerdir. Firmamız da sızdırmaz, dış etmenle karşı yiyecek ve içecekleri koruyan kaliteli ambalaj ürünleri üretmektedir. Bu alandaki gelişen teknolojiye uygun baskı makinelerinde üretim gerçekleştiren firmamız, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Siz de işleyiş yapınıza uygun ambalajlı ürünler için bizi tercih edebilirsiniz.

Ambalaj Ürünleri Fiyatları

Ambalajlı ürünler kolay kullanıma sahip olduğu ve sağlık standartlarına uygun olduğu için insan trafiğinin yoğun olduğu iş kollarında tercih edilmektedir. Bu ürünler işletmelerin ihtiyaçları dikkate alınarak farklı çeşitlerde ve boyutlarda üretilmektedir. Firmamız da bu ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır. Firmamızın ürettiği ürünler; tercih edilen ürün çeşidine, şirket logolu olup olmamasına, boyutlarına ve sipariş miktarına göre belirlenmektedir. Siz de ihtiyacınız olan kaliteli ve pratik ambalajlı ürünler için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sipariş vermek için web sitemizde bulunan irtibat adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart