Loading...

Ambalaj İhracatı

Ambalajlı ürünler; paket servis, self servis, yemekhane, hastane, kantin, terminal gibi işletmelerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler, sağlık standartlarına uygun ve pratik olan ürünlerdendir. Bu ürünlerin tercih edilme sebepleri de pratik ve hijyenik olmasıdır. Ayrıca ikamesi olan diğer ürünlere göre daha az maliyetlidir.  Kâğıt bardaklar, stick şekerler, Amerikan servisler, pizza kutuları gibi pek çok ürün ambalajlı ürünler, gurubuna girmektedir. RFTPAK Ambalaj olarak firmamız da bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm hijyen kurallarına uyarak üretim gerçekleştiren firmamız, sipariş üzerine firmaların logolarının yer aldığı kaliteli ürünler üretmektedir.

Pratik ve Hijyenik Ambalaj Ürünleri

Ambalaj ihracatı gerçekleştiren firmamız, özel baskı makinelerinde kaliteli kağıtlar kullanarak firmaların logolarının ön plana çıktığı ihtiyaca uygun ürünler üretmektedir. Tarım ve Orman Bakanlığının üretim standartlarına uygun üretim gerçekleştiren firmamız, hijyenik ürünler üretmektedir. Siz de işletmenizin ihtiyacı olan ambalajlı ürünler için bizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Ambalaj Fiyatları

Tüm dünyada pek çok sektörün kullandığı ambalajlı ürünler, işletmelerin ihtiyaçlarına göre gün geçtikçe farklılaşmakta ve geliştirilmektedir. Karton bardaklar, Amerikan servisler, stick şeker gibi ürünler, pratik oldukları kadar hijyenik olmaları nedeniyle herkes tarafından tercih edilmektedir. Firmamız da bu ürünlerin üretimini kaliteli ve sağlık standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ambalajlı ürünlerin fiyatları ise; türüne ve sayısına göre farklılık göstermektedir. Siz de kaliteli ambalajlı ürünler için firmamızı tercih edebilir ve internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart