Loading...

Amasya Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendil ürünleri için firmamızla iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanmış baskılı ıslak mendil ambalajları ile tanıtımınızı en hijyenik biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Baskılı ıslak mendil ürünleri, restoran, kafe  ve ev dışı tüketim amaçlı kullanabilmektedir. Müşterilerinizin çantasında, arabasında, cebinde rahatça taşıyabileceği baskılı ıslak mendiller sayesinde; firmanızın ismini her yere taşıyabilirsiniz.

Baskılı Islak Mendil Ürünleri Sağlığınıza Zarar Vermeyecek Şekilde Üretilmektedir

Baskılı ıslak mendiller, özel olarak insan vücuduna zarar vermeyen mürekkepler kullanılarak baskısı yapılan ambalajlarda sizlere teslim edilmektedir. Kullanılan ıslak mendiller, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiş, anti alerjik şekilde kalite standartları doğrultusunda sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Amasya baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil çözümleri için firmamızla iletişime geçerek, seçtiğiniz esans ve size özel tasarlanmış ambalajıyla en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Ambalaj Sektöründeki Deneyimlerimizle Yanınızdayız

Ambalajlı ürün ve baskı sektöründe edinmiş olduğumuz deneyimleri, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak için kullanıyoruz. Rft Paketleme Ambalaj firmamız, istekleriniz doğrultusunda, uzman grafiker ekibimiz tarafından tasarlanan ambalajları; yüksek baskı kalitesiyle üreterek sizler için hazırlıyoruz. Baskılarımız, yüksek kalite ve sınırsız renk seçeneğiyle isteklerinize en iyi şekilde yanıt vermek için özenle yapılmaktadır. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda talep ettiğiniz baskılı ıslak mendil ürünleri için detaylı bilgiyi destek hattımız üzerinden firmamızla iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart