Loading...

Aksaray Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Aksaray baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri yeme içme sektörüne yeni giriş yapmış işletmelerin ihtiyaç duyacağı ürünlerdendir. RFTPak firması bu ihtiyaçlara cevap olmak için iş hayatına giriş yapmıştır. Firmamız işletmelerin ihtiyaç duyabileceği bütün ambalaj ürünlerine sahiptir. İşletmelerin logolarının ve iletişim bilgilerinin basılı olduğu ürünlerin müşterilerin bünyesinde olumlu bir etki bıraktığı araştırmalar sayesinde kanıtlanmıştır. Firmamız işletmelerinizin hazır logolarını istediğiniz bütün ürünlere basabildiği gibi yeni logo tasarımı da yapabilmektedir.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şeker ürünleri çay kahve servisinin sıklıkla yapıldığı kahvehane, kafe, lokanta, büfe ve otel gibi işletmeler tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Tek kullanımlık olmaları ve el değmeden kullanılmaları ürünlerin kullanışlılığını arttırır. Esmer şeker ve beyaz şeker seçenekleri bulunmaktadır. Firmamızda kuşe kâğıt ya da farklı kâğıt türlerinden oluşan baskılı stick şeker ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Amerikan Servis

Yemek servisinin yapıldığı restoran, bistro ve kafe gibi işletmelerde tercih edilen Amerikan servisler masaların kolayca toplanmasına ve yeni servislerin hızlıca açılmasına yarar. İşletmelerin temizliğine katkıda bulunur. İşletmede çalışan elemanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Yeme içme sektöründe müşteri giriş ve çıkışının hızlıca yapılmasına yardımcı olur. İşletmelerin hijyenik kalmalarını sağlar.

Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek bütün ürünlerimizin detaylarına ulaşabilir, iletişim numaralarımızdan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmeti en avantajlı şekilde sunmaya devam etmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart