Loading...

Aksaray Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

İç Anadolu’nun önemli güzergahlarının birinin üzerinde olmasının yanı sıra, Hasan Dağı ve Ihlara Vadisi ile akıllara kazınan Aksaray ilimizde ulaşım ve yiyecek sektörü oldukça gelişmiştir. Yerel müşterilerin yanı sıra gelen misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması ve kalplerinin okşanması yeni müşterilerin işletmeleri tanımasında faydalı olmaktadır. Ulaşım sektöründe, yiyecek ve içecek sektöründe, müşteriyle yakın ilişkiye girilen tüm sektörlerde sunulacak küçük hediyeler müşteri memnuniyetini arttırma da önemli bir etkiye sahip olmaktadır. Turizm sektöründe yerel değerlerin kolleksiyonel açıdan dağıtılan bu hediyelerle değerlendirilmesi yapılmaktadır. Bu küçük hediyelerin tanıtım amaçlı olarak kullanılması ise işletmelerin daha fazla insanla tanışmasına vesile olmaktadır.

Küçük Hediyelerle Tanıtım

Aksaray baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil müşteriye hediye olarak sunulmaktadır. Müşteri kendisine sunulan bu hediye karşısında hoşnut olmaktadır. Kullanmadığı mendilleri yanında götürmekte ve yakın çevresine tanıtma amaçlı kullanmaktadır. Üzerinde baskılı işletme logosu ve iletişim bilgileri sayesinde yeni insanlar işletmenizle iletişime geçmektedir.

Islak mendil üretimlerinde iç malzeme işletme tercihlerine göre düzenlenebilmektedir. Müşterilerinizin durumuna göre kolonyalı, parfümlü veya sade ıslak mendil tercihi yapabilirsiniz. RFT Paketleme ve Ambalaj her türlü isteğinizi gerçeğe dönüştürecek üretim kapasitesine sahiptir. Sade olan ıslak mendillerde alkol oranı daha düşük olmaktadır. Dilerseniz alkolsüz mendillerde imal edilmektedir. Ürünler %100 hijyenik olarak üretilmekte ve dış ortamla bağlantıyı kesen ambalajı sayesinde uzun zaman nemini, kokusunu ve hijyenik özelliğini kaybetmemektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart