Loading...

Ağrı Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Yeme- içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin kullanması gereken baskılı ürünlerimiz RFTPak Ambalaj kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Ağrı baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerimizi size özel tasarımlar ile işletmelerinizde imajınızı yükseltmenizi sağlıyor. Baskılı ürünlerimiz sizin tercih ettiğiniz şekilde tasarlanıyor ve sizin seçtiğiniz seçenekler ile hazırlanıyor. Büyük ve küçük tüm işletmelerin temin edebileceği şekilde uygun fiyatlar ile ücretlendirilen baskılı ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine kolayca ulaştırılmaktadır. WhatsApp üzerinden online bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şekerler üç farklı gramaj seçeneği ile ister esmer ister beyaz şeker olarak sizlerle buluşuyor. Kuşe kâğıt üzerine kurumsal logonuzun baskısını yaptırabilir ve işletmelerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Oldukça hijyenik ve steril koşullarda üretilen bu şekerler toptan satış imkânı ile Türkiye’nin her yerinde bulunan işletmelerinize ulaştırılmaktadır. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmaya yarayan ve hijyenik bir görünüm sağlayan stick şekerler sizlerin tercihlerine bağlı bir şekilde oluşturulurlar.

Baskılı Amerikan Servis

Baskılı Amerikan servis ürünlerimiz oldukça uygun fiyatlı olmakla beraber sizlerin tercihlerine bağlı olarak isterseniz yatay isterseniz dikey bir şekilde tasarlanmaktadırlar. İşletmenizin en fazla göz önünde bulunan yerleri olan masalarınızda yer alacak Amerikan servisi ürünlerimiz kurumsal logonuzu, işletme adınız, sloganınızı, sosyal medya adreslerinizi ya da iletişim adreslerinizi üzerinde barındırırlar. WhatsApp üzerinden online sipariş verebilir ve toptan satış imkanından faydalanabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart