Loading...

Afyonkarahisar Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Türkiye’nin her yerine teslimat imkânımız sayesinde Afyonkarahisar baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerimiz işletmelerinize kurumsal bir hava katacak. Baskılı ürünler işletmeleriniz için prestij ve imaj anlamında büyük önem taşımaktadır. Markanızı duyurmak, hizmetlerinizi öne çıkarmak ve tanıtım yapmak amacıyla kullanabileceğiniz baskılı stick şeker ve baskılı Amerikan servis ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Oldukça yüksek kalitede baskı teknikleri kullanılarak oluşturulan ürünlerimiz uzun ömürlü kullanıma açık ürünlerdir. RFTPak Ambalaj olarak müşterilerimizin imaj ve itibarını geliştirmeye yönelik tasarımlar sunmaktayız.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şeker ürünümüz steril ortamlarda üretilmiştir. Beyaz ve esmer şeker olmak üzere iki çeşidi mevcuttur ve üç farklı gramaj seçeneği bulunmaktadır. Kuşe kâğıt üzerine flexo baskı ile kurumsal logonuz ve işletme adınız eklenir. Yemekhane, lokanta, restoran, otel ve kafelerde kullanım için uygun bir üründür. Oldukça uygun fiyatlıdır. Hızlı teslimat fırsatları ile tüm şehirlere kolayca ulaştırılmaktadır. Online sipariş hattımız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Baskılı Amerikan servisi ürünler işletmelerde en çok dikkat çeken ürünlerdendir. Bu sebeple bu üründe kendi kurumsal logonuzun ya da işletme adınızın yer alması oldukça önemlidir. Yatay ya da dikey tasarım seçenekleri ile tercih edilebilen Amerikan servisi ürünlerimiz toptan sipariş imkanları ve en uygun seçenekler ile sizlerle buluşmaktadır. WhatsApp üzerinden istediğiniz zaman sipariş verebilir ve tasarımın detaylarını görüşebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart