Loading...

Adıyaman Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

İşletmenize özel adınızı ve logonuzu barındıran tasarım ürünler ile imajınızı tanıtın. RFTPak Ambalaj, Adıyaman baskılı stick şeker ve Amerikan servis taleplerinizde sizlerin seçenekleri ve isteklerine göre işletmeleriniz için özel olarak tasarlanmış ürünler sunmaktadır. En uygun fiyatlar ile toptan bir şekilde satın alarak yararlanabileceğiniz bu ürünler işletmelerinizdeki görsel bütünlüğü ve kurumsallığı göstermek amacıyla hazırlanmıştır. Sizler de bu ürünlerden yararlanmak ve işletmenizin tanıtımını gerçekleştirmek istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilir ve WhatsApp online sipariş hattımız üzerinden seçtiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Baskılı Stick Şekerler

Baskılı stick şekerler; restoran, kafe, otel ve lokantalarda aynı zamanda yemekhane bulunduran tüm işletmelerde kullanıma uygun bir üründür. Esmer şeker ve beyaz şeker olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Farklı gramajları seçerek satın alma imkânınız da vardır. Kuşe kâğıda sarılıdır ve kuşe kâğıt üzerine kurumsal logonuzun, işletme adınızın baskısı yapılmaktadır. Toptan bir şekilde satın alabileceğiniz bu ürün Türkiye’nin her yerine teslim edilebilmektedir.

Baskılı Amerikan Servis

Baskılı Amerikan servisi ürünleri yatay ya da dikey bir şekilde tasarlanabilir. Masalarınızın ölçülerine göre tasarlanan bu ürünler üzerinde oldukça kaliteli baskılar ile kurumsal logonuz, işletme adınız, sloganınız, sosyal medya hesaplarınız, iletişim adresleriniz gibi bilgiler yer alabilir. Müşterilerinize tanıtımınızı yapmak ve prestijinizi yükseltmek ve zamandan tasarruf edip işletme maliyetlerinizi düşürmek için toptan bir şekilde satın alabileceğiniz ürünlerdir. Sizler de WhatsApp online sipariş hattımızı kullanarak kolayca sipariş edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart