Loading...

6 x 10 Baskılı Islak Mendil

6 x 10 boyutundaki baskılı ıslak mendil ile müşterilerinize pratik kullanım ve hijyen sağlar. Sizlere firmanızın reklamını yaparak bütçenizi zorlamadan müşterilerinize kaliteli hizmet sunma kolaylığı sunar.

Tek kullanımlık mendiller genelde restoran, kafe gibi işletmelerde tercih edildiği düşünülse de birçok alanda pratik ve ekonomik olmasıyla tercih edilmekte. Müşterileriniz baskılı ıslak mendil kullandıklarında su ve sabun gibi temizlik malzemelerinin masrafında ciddi bir azalma elde edeceksiniz. Mendil sıvısı kesinlikle rahatsız edici kokuya ve içeriğe sahip değildir. Her an her yerde ve her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Firmanızın logosunu taşıdığı için ekstra masraflara girmeden reklamınızı geniş bir kitleye yapabilirsiniz. İsteğiniz üzerine iletişim bilgilerinizi ambalaj sayesinde müşterilerinize ulaştırma olanağına sahipsiniz.

Baskılı Islak Mendil 6 × 10 Genel Özellikler

6 cm en, 10 cm boyundaki paketiyle baskılı ıslak mendil fazla yer kaplamaz ve depolama sorunu yaratmaz. Baskı şekli Flexo’dur ve baskı sizlerin isteği üzerine ayarlanır. Islak mendilin paketi beyaz tripleks, çorbalık kuşe, gri tripleks ve metelize kâğıt olmak üzere 4 seçenek olarak sunulmaktadır. İç kâğıt 20 cm x 15,5 cm ölçülerinde kullanıma uygun bir büyüklüğe sahiptir. İç kâğıdı için Spunlace (havlu) veya tela olmak üzere iki seçeneğiniz mevcuttur. İç kâğıt soft bir sıvıya sahiptir. İç sıvının kokuları dionize su ile üretilmektedir. Minimum sipariş adedi 10000’dir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart